Portal o psach, kotach, gadach, płazach, koniach, rybkach, ptakach i małpach. Spis hodowli psów, salonów urody, sklepów zoologicznych, hoteli dla zwierząt i wiele innych


Idź do treści

Menu główne:


ZooHobby.pl - Wystawy w Europie w 2011

Wystawy i targi zoologiczne > Wystawy w Europie

Wystawy w Europie które odbędą / odbyły się w 2011 roku:


STYCZEŃ / 2011
4– 5 -6 STYCZEŃ – Eindhoven (Holandia)
6 STYCZEŃ – Goteborg (Szwecja)
7 STYCZEŃ - Goteborg (Szwecja)
8 STYCZEŃ - Goteborg (Szwecja)
8 – 9 STYCZEŃ – Kajaani (Finlandia)
8 – 9 STYCZEŃ - Vincennes (Francja)
9 STYCZEŃ - Goteborg (Szwecja)
15 STYCZEŃ - Sofia (Bułgaria)
15 STYCZEŃ – Ljubljana (Słowenia)
15 – 16 STYCZEŃ - Nurnberg (Niemcy)
16 STYCZEŃ - Tromostovje (Słowenia)
16 STYCZEŃ - Sofia (Bułgaria)
16 STYCZEŃ - Bordeaux (Francja)
22 – 23 STYCZEŃ – Turku (Finlandia)
22 – 23 STYCZEŃ - Beziers (Francja)
22 -23 STYCZEŃ – Rho (Włochy)
22 -23 STYCZEŃ – Trencin (Słowacja)
28 – 30 STYCZEŃ – Legnica (Polska)
29 STYCZEŃ – Porto (Portugalia)
29 – 30 STYCZEŃ – Mouscron (Belgia)
29 - 30 STYCZEŃ - Padova (Włochy)
30 STYCZEŃ - Porto (Portugalia)

LUTY / 2011
5 LUTY – Brno (Czechy)
5 – 6 LUTY – Forli (Włochy)
5 – 6 LUTY - Troyes (Francja)
6 LUTY – Brno (Czechy)
11 – 13 LUTY – Tallinn (Estonia)
12 LUTY - Arezzo (Włochy)
12 – 13 LUTY - Niort (Francja)
12 – 13 LUTY – Fredericia (Dania)
12 – 13LUTY – Rheinberg (Niemcy)
13 LUTY - Arezzo (Włochy)
13 LUTY - Zaragoza (Hiszpania)
18 – 19 - 20 LUTY - Presov (Słowacja)
19 – 20 LUTY - Rzeszów (Polska)
19 – 20 LUTY - Bourges (Francja)
19 – 20 LUTY - Bo in Telemark (Norwegia)
19 - 20 LUTY – Fribourg (Szwajcaria)
20 LUTY - Fribourg (Szwajcaria)
20 LUTY - Granada (Hiszpania)
20 LUTY - Caldas da Rainha (Portugalia)
26 LUTY - Toulouse (Francja)
26 LUTY – Arad (Rumunia)
26 - 27 LUTY – Graz (Austria)
26 – 27 LUTY – Hoogstraten (Belgia)
27 LUTY – Toulouse (Francja)
26 - 27 LUTY – Reykjavik (Islandia)
26 – 27 LUTY - Ancona (Włochy)
26 – 27 LUTY - St-Petersburg (Rosja)
27 LUTY - Arad (Rumunia)
27 LUTY - Valladolid (Hiszpania)
27 LUTY – Mykolayiv (Ukraina)

MARZEC / 2011
5 MARZEC - Donetsk (Ukraina)
5 MARZEC – Zagreb (Chorwacja)
5 – 6 MARZEC - Groningen (Holandia)
5 – 6 MARZEC – Gonzaga (Włochy)
5 – 6 MARZEC – Perigueux (Francja)
6 MARZEC – Zagreb (Chorwacja)
6 MARZEC - Donetsk (Ukraina)
6 MARZEC - Alcala de Guadaira (Hiszpania)
6 MARZEC – Beograd (Serbia)
6 MARZEC – Mińsk (Białoruś)
7 MARZEC – Mińsk (Białoruś)
12 MARZEC – Chisinau (Mołdawia)
12 MARZEC – Limassol (Cypr)
12 - 13 MARZEC - Offenburg (Niemcy)
12 – 13 MARZEC - Riga (Łotwa)
13 MARZEC - Chisinau (Mołdawia)
13 MARZEC – Limassol (Cypr)
13 MARZEC - Krasnodar (Rosja)
13 MARZEC - Novosibirsk (Rosja)
18 – 20 MARZEC - Katowice (Polska)
19 MARZEC - Vilnius (Litwa)
19 MARZEC - Reggio Emilia (Włochy)
19 – 20 MARZEC - Gerona (Hiszpania)
19 – 20 MARZEC - Leiden (Holandia)
19 - 20 MARZEC – Munchen (Niemcy)
19 – 20 MARZEC - Harstad (Norwegia)
20 MARZEC - Dimitrovgrad (Bułgaria)
20 MARZEC - Vilnius (Litwa)
20 MARZEC - Reggio Emilia (Włochy)
20 MARZEC – Montlucon (Francja)
26 MARZEC – Eboli (Włochy)
26 MARZEC - Moscow (Rosja)
26 MARZEC - Jagodina (Serbia)
26 MARZEC - Dobrich (Bułgaria)
26 – 27 MARZEC – Luxembourg (Luxemburg)
27 MARZEC - Vigo (Hiszpania)
27 MARZEC - Moscow (Rosja)
27 MARZEC - Kanjiža (Serbia)
27 MARZEC - Dobrich (Bułgaria)
27 MARZEC – Angers (Francja)
27 MARZEC – Eboli (Włochy)

KWIECIEŃ / 2011
2 KWIECIEŃ - Athens (Grecja)
2 KWIECIEŃ - Skopje (Macedonia)
2 KWIECIEŃ - Slobozia (Rumunia)
2 KWIECIEŃ - Smederevska Palanka (Serbia)
2 – 3 KWIECIEŃ – Berlin (Niemcy)
2 -3 KWIECIEŃ – Montichiari (Włochy)
3 KWIECIEŃ - Zaječar (Serbia)
3 KWIECIEŃ - Slobozia (Rumunia)
3 KWIECIEŃ - Belgorod (Rosja)
3 KWIECIEŃ - Athens (Grecja)
3 KWIECIEŃ - Bitola (Macedonia)
3 KWIECIEŃ - Costa Azul (Portugalia)
9 KWIECIEŃ – Chieti (Włochy)
9 KWIECIEŃ - Indija (Serbia)
9 – 10 KWIECIEŃ - Hordaland (Norwegia)
9 – 10 KWIECIEŃ – Vaasa (Finlandia)
9 - 10 KWIECIEŃ – Wieselburg (Austria)
9 – 10 KWIECIEŃ – Limoges (Francja)
10 KWIECIEŃ - Vršac (Serbia)
10 KWIECIEŃ – Chieti (Włochy)
16 KWIECIEŃ - Satu Mare (Rumunia)
16 KWIECIEŃ - Kyiv (Ukraina)
16 KWIECIEŃ - Kragujevac (Serbia)
16 – 17 KWIECIEŃ - Alghero (Włochy)
16 – 17 KWIECIEŃ – Pau (Francja)
16 – 17 KWIECIEŃ - Antwerpen (Belgia)
17 KWIECIEŃ - Viana do Castelo (Portugalia)
17 KWIECIEŃ - Natalinci (Serbia)
17 KWIECIEŃ - Satu Mare (Rumunia)
17 KWIECIEŃ - Oviedo (Hiszpania)
17 KWIECIEŃ - Krasnodar (Rosja)
17 KWIECIEŃ - Kyiv (Ukraina)
22 – 23 KWIECIEŃ – Lahti Finlandia)
22 – 23 KWIECIEŃ - Monaco (Espace Fontvieille) (Monaco)
23 KWIECIEŃ – Dublin (Irlandia)
23 KWIECIEŃ - Odžaci (Serbia)
23 KWIECIEŃ – Tashkent (Uzbekistan)
23 – 24 KWIECIEŃ - Livorno (Włochy)
23 – 24 KWIECIEŃ - Ceske Budejovice (Czechy)
23 – 24 KWIECIEŃ – Dresden (Niemcy)
23 - 24 KWIECIEŃ - Szilvasvarad (Węgry)
23 – 25 KWIECIEŃ – Lappeenrata (Finlandia)
24 KWIECIEŃ - Tashkent (Uzbekistan)
24 – 25 KWIECIEŃ – Martigues (Francja)
25 KWIECIEŃ - Terni (Włochy)
25 KWIECIEŃ - Leeuwarden (Holandia)
26 KWIECIEŃ - Sofia (Bułgaria)
29 KWIECIEŃ - Sofia (Bułgaria)
30 KWIECIEŃ – Zadar (Chorwacja)
30 KWIECIEŃ – 1 MAJ - Opole (Polska)
30 KWIECIEŃ - 1 MAJ - Amiens (Francja)
30 KWIECIEŃ – Bar (Montenegro)
30 KWIECIEŃ – Skopje (Macedonia)
30 KWIECIEŃ - Timisoara (Rumunia)
30 KWIECIEŃ – 1 MAJ - St-Petersburg (Rosja)

MAJ / 2011
1 MAJ - Clonmel (Irlandia)
1 MAJ – Alessandria (Włochy)
1 MAJ - Timisoara (Rumunia)
1 MAJ - Mariupol (Ukraina)
1 MAJ - Vranje (Serbia)
1 MAJ - San Sebastian (Hiszpania)
1 MAJ – Zadar (Chorwacja)
6 – 8 MAJ – Dortmund (Niemcy)
7 MAJ - Lviv (Ukraina)
7 MAJ - Maribor (Słowenia)
7 MAJ - Tel-Aviv (Izrael)
7 MAJ - Elvas (Portugalia)
7 – 8 MAJ – Hillerod (Dania)
7 – 8 MAJ - Tampere (Finlandia)
7 – 8 MAJ – Ercolano (Włochy)
7 – 8 MAJ - Kristiansand (Norwegia)
7 – 8 MAJ - Łódz (Polska)
7 - 8 MAJ - Badajoz (Hiszpania)
8 MAJ - Saint Brieuc (Francja)
8 MAJ - Mallorca (Hiszpania)
8 MAJ - Pohorje (Słowenia)
8 MAJ - Lviv (Ukraina)
13 MAJ - Asenovgrad (Bułgaria)
14 MAJ - Asenovgrad (Bułgaria)
14 MAJ – Baku (Azerbejdżan)
14 MAJ - St. Gallen (Szwajcaria)
14 MAJ - Odesa (Ukraina)
14 MAJ - Bratislava (Słowacja)
14 MAJ – Athens (Grecja)
14 MAJ – Catanzaro (Włochy)
14 – 15 MAJ - Pontoise (Francja)
14 – 15 MAJ – Goes (Holandia)
14 – 15 MAJ - Samara (Rosja)
14 - 15 MAJ – Praha (Czechy)
15 MAJ – Athens (Grecja)
15 MAJ - Rende (Włochy)
15 MAJ – Baku (Azerbejdżan)
15 MAJ - Niš (Serbia)
15 MAJ - Bratislava (Słowacja)
15 MAJ - Odesa (Ukraina)
15 MAJ - St. Gallen (Szwajcaria)
15 MAJ - Tenerife (Hiszpania)
19 – 20 MAJ - Malmo (Szwecja)
21 MAJ - Madrid (Hiszpania)
21 MAJ - Varazdin (Chorwacja)
21 MAJ – Paphos (Cypr)
21 – 22 MAJ – Helsinki (Finlandia)
21 – 22 MAJ – Hamina (Finlandia)
21 – 22 MAJ – Firenze (Włochy)
21-22 MAJ – Salzburg (Austria)
21 -22 MAJ - Madrid (Hiszpania)
21 - 22 MAJ - Hassleholm (Szwecja)
22 MAJ - Omsk (Rosja)
22 MAJ - Stavropol (Rosja)
22 MAJ - Subotica (Serbia)
22 MAJ – Varazdin (Chorwacja)
22 MAJ – Istanbul (Turcja)
22 MAJ - Luhansk (Ukraina)
22 MAJ - Tours (Francja)
22 MAJ – Litomerice (Czechy)
22 MAJ – Paphos (Cypr)
27 – 28 – 29 MAJ - Oss (Holandia)
28 MAJ - Szekesfehervar (Węgry)
28 MAJ - Moletai (Litwa)
28 – 29 MAJ – Casablanca (Maroko)
28 – 29 MAJ – Palermo (Włochy)
28 - 29 MAJ - Stockholm/Vallentuna (Szwecja)
28 – 29 MAJ - San Marino (San Marino)
29 MAJ - Rostov-Na-Donou (Rosja)
29 MAJ - Vladivostok (Rosja)
29 MAJ – Moletai (Litwa)
29 MAJ – Szekesfehervar (Węgry)

CZERWIEC / 2011
2 CZERWIEC – Viterbo (Włochy)
4 CZERWIEC – Torino (Włochy)
4 CZERWIEC - Podgorica (Montenegro)
4 CZERWIEC – Umag (Chorwacja)
4 CZERWIEC – Mińsk (Białoruś)
4 CZERWIEC - Nitra (Słowacja)
4 CZERWIEC - Cluj Napoca (Rumunia)
4 CZERWIEC- Irkutsk (Rosja)
4 - 5 CZERWIEC - Vanersborg (Szwecja)
4 – 5 CZERWIEC- Leszno (Polska)
4 – 5 CZERWIEC – Tallinn (Estonia)
4 – 5 CZERWIEC - Drammen (Norwegia)
4 – 5 CZERWIEC - Neumunster (Niemcy)
5 CZERWIEC - Lyon (Francja)
5 CZERWIEC – Umag (Chorwacja)
5 CZERWIEC - Mińsk (Białoruś)
5 CZERWIEC - Novorossijsk (Rosja)
5 CZERWIEC - Ada (Serbia)
5 CZERWIEC - Nitra (Słowacja)
5 CZERWIEC - Cluj Napoca (Rumunia)
6 CZERWIEC - Shkorpilovtzi (Bułgaria)
8 CZERWIEC - Shkorpilovtzi (Bułgaria)
10 CZERWIEC - Shkorpilovtzi (Bułgaria)
11 – 12 – 13 CZERWIEC - Arnhem (Holandia)
11 CZERWIEC – Komarom (Węgry)
11 CZERWIEC - Riga (Łotwa)
11 CZERWIEC - Pisa (Włochy)
11 CZERWIEC - Chisinau (Mołdawia)
11 CZERWIEC - Bled (Słowenia)
11 -12 CZERWIEC - Tyumen (Rosja)
11 - 12 CZERWIEC - Vannas (Szwecja)
12 CZERWIEC - Bled (Słowenia)
12 CZERWIEC - Castellon (Hiszpania)
12 CZERWIEC - Ternopil (Ukraina)
12 CZERWIEC - Šabac (Serbia)
12 CZERWIEC - Chisinau (Mołdawia)
12 CZERWIEC – Riga (Łotwa)
12 CZERWIEC – Bari (Włochy)
12 CZERWIEC – Komarom (Węgry)
12 CZERWIEC - Douai (Francja)
12 CZERWIEC – Saarbrucken (Niemcy)
18 CZERWIEC – Parnu (Estonia)
18 CZERWIEC - Klagenfurt (Austria)
18 – 19 CZERWIEC - Szczecin (Polska)
18 – 19 CZRWIEC - Valby (Copenhagen) (Dania)
18 – 19 CZERWIEC – Orvieto (Włochy)
18 – 19 CZERWIEC – Kotka (Finlandia)
18 - 19 CZERWIEC - Las Palmas de Gran Canaria (Hiszpania)
18 - 19 CZERWIEC - Gallivare (Szwecja)
19 CZERWIEC - Medina de Pomar (Hiszpania)
19 CZERWIEC - Smolensk (Rosja)
19 CZERWIEC – Erfurt (Niemcy)
19 CZERWIEC – Parnu (Estonia)
19 CZERWIEC – Klagenfurt (Austria)
25 CZERWIEC - Sibiu (Rumunia)
25 CZERWIEC - St-Petersburg (Rosja)
25 – 26 CZERWIEC - Kraków (Polska)
25 – 26 CZERWIEC – Genk (Belgia)
25 – 26 CZERWIEC – Brno (Czechy)
25 – 2 6 CZERWIEC – Rovaniemi (Finlandia)
26 CZERWIEC – Athens (Grecja)
26 CZERWIEC - St-Petersburg (Rosja)
26 CZERWIEC - Sibiu (Rumunia)

LIPIEC / 2011
2 LIPIEC - Poltava (Ukraina)
2 – 3 LIPIEC – Kokkola (Finlandia)
2 -3 LIPIEC - Trondheim (Norwegia)
2 – 3 LIPIEC - Echt (Holandia)
3 LIPIEC - Rieti (Włochy)
3 LIPIEC - Poltava (Ukraina)
3 LIPIEC - Portugalete (Hiszpania)
15 LIPIEC - Tvaaker (Szwecja)
16 LIPIEC - Donetsk (Ukraina)
16 LIPIEC - Lisboa (Portugalia)
16 LIPIEC – Oulu (Finlandia)
16 – 17 LIPIEC - Warszawa (Polska)
16 – 17 LIPIEC – Szombathely (Węgry)
16-17 LIPIEC - Oberwart (Austria)
16 - 17 LIPIEC - Pitea (Szwecja)
17 LIPIEC - Irig (Serbia)
17 LIPIEC - Lisboa (Portugalia)
17 LIPIEc – Oulu (Finlandia)
19 LIPIEC - Cetinje (Montenegro)
22 LIPEIC – Split (Chorwacja)
23 – 24 LIPIEC – Liege (Belgia)
23 - 24 LIPIEC - Koping (Szwecja)
23 – 24 LIPIEC - Kosice (Słowacja)
23 – 24 LIPIEC – Helsinki (Finlandia)
23 – 24 LIPIEC – Tornio (Finlandia)
23 – 24 LIPIEC – Augsburg (Niemcy)
24 LIPIEC - Kursk (Rosja)
24 LIPIEC – Split (Chorwacja)
28 LIPIEC – Vejen (Dania)
29 LIPEIC – Vejen (Dania)
29 LIPIEC - Ransater (Szwecja)
30 LIPIEC – Vejen (Dania)
30 LIPIEC - Sokobanja (Serbia)
30 LIPIEC - Constanta (Rumunia)
30 LIPIEC – Bremen (Niemcy)
30 LIPIEC - Ransater (Szwecja)
30 – 31 LIPIEC – Pori (Finlandia)
31 LIPIEC - Ransater (Szwecja)
31 LIPIEC- Kaliningrad (Rosja)
31 LIPIEC - Vejen (Dania)
31 LIPIEC - Constanta (Rumunia)
31 LIPIEC - Sintra (Portugalia)

SIERPIEŃ / 2011
1 SIERPIEŃ - Albena (Bułgaria)
3 SIERPIEŃ - Albena (Bułgaria)
5 SIERPIEŃ – Druskininkai (Litwa)
6 SIERPIEŃ - Druskininkai (Litwa)
6 SIERPIEŃ - Albena (Bułgaria)
6 SIERPIEŃ – Tiraspol (Mołdawia)
6 - 7 SIERPIEŃ - Svenstavik (Szwecja)
6 – 7 SIERPIEŃ – Kuopio (Finlandia)
6 – 7 SIERPIEŃ – Ludwigshafen (Niemcy)
7 SIERPIEŃ – Tiraspol(Mołdawia)
7 SIERPIEŃ Leipzig (Niemcy)
10 – 11 SIERPIEŃ – Macon (Francja)
10 – 11 SIERPIEŃ – Hodmezovasarhely (Węgry)
13 SIERPIEŃ – Joensuu (Finlandia)
13 SIERPIEŃ - Innsbruck (Austria)
13 SIERPIEŃ - Uzhgorod (Ukraina)
13 - 14 SIERPIEŃ - Ronneby (Szwecja)
13 – 14 SIERPIEŃ – Chelyabinsk (Rosja)
13 - 14 SIERPIEŃ - Pskov (Rosja)
13 - 14 SIERPIEŃ – Sopot (Polska)
14 SIERPIEŃ – Innsbruck (Austria)
14 SIERPIEŃ - Uzhgorod (Ukraina)
14 – 15 SIERPIEŃ – Brive (Francja)
17 – 18 SIERPIEŃ – Besancon (Francja)
20 SIERPIEŃ – Tallinn (Estonia)
20 SIERPIEŃ - Danilovgrad (Montenegro)
20 SIERPIEŃ - Bratislava (Słowacja)
20 - 21 SIERPIEŃ - Norrkoping/Himmelstalund (Szwecja)
20 - 21 SIERPIEŃ - Eskilstuna (Szwecja)
20 -21 SIERPIEŃ – Oslo (Norwegia)
20 -21 SIERPIEŃ - Velikiy Novgorod (Rosja)
20 – 21 SIERPIEŃ – Mechelen (Belgia)
21 SIERPIEŃ - Bratislava (Słowacja)
21 SIERPIEŃ – Estoril (Portugalia)
21 SIERPIEŃ – Tallinn (Estonia)
21 SIERPIEŃ - Ulan-Ude (Rosja)
25 SIERPIEŃ – Tarbes (Francja )
26 SIERPIEŃ – Ohrid (Macedonia)
27 SIERPIEŃ – Ohrid (Macedonia)
27 SIERPIEŃ - Debrecen (Węgry)
27 SIERPIEŃ - Dublin (Irlandia)
27 SIERPIEŃ - Visby (Szwecja)
27 – 28 SIERPIEŃ – Reykjavik (Islandia)
27 - 28 SIERPIEŃ - Białystok (Polska)
27 – 28 SIERPIEŃ - Mlada Boleslav (Czechy)
27 – 28 SIERPIEŃ - Hameenlinna (Finlandia)
27 – 28 SIERPIEŃ – Rotterdam (Holandia)
28 SIERPIEŃ - Visby (Szwecja)
28 SIERPIEŃ - Tromso (Norwegia)
28 SIERPIEŃ - Obrenovac (Serbia
28 SIERPIEŃ - Debrecen (Węgry)

WRZESIEŃ / 2011
4 WRZESIEŃ - V.F. Campo(Azores) (Portugalia)
9 WRZESIEŃ - Albena (Bułgaria)
10 WRZESIEŃ - Albena (Bułgaria)
10 WRZESIEŃ - Targu Mures (Rumunia)
10 WRZESIEŃ - Khabarovsk (Rosja)
10 WRZESIEŃ– Mińsk (Białoruś)
10 WRZESIEŃ - Simferopol (Ukraina)
10 - 11 WRZESIEŃ - Rogaland (Norwegia)
10 -11 WRZESIEŃ - Gimo Herrgard (Szwecja)
10 – 11 WRZESIEŃ – Rapallo (Włochy)
11 WRZESIEŃ - Albena (Bułgaria)
11 WRZESIEŃ - Pamplona (Hiszpania)
11 WRZESIEŃ - Targu Mures (Rumunia)
11 WRZESIEŃ– Mińsk (Białoruś)
11 WRZESIEŃ - Simferopol (Ukraina)
11 WRZESIEŃ - Rostov-Na-Donou (Rosja)
11 WRZESIEŃ - Leskovac (Serbia)
17 WRZESIEŃ - Zaporizhia (Ukraina)
17 WRZESIEŃ - Bucuresti (Rumunia)
17 WRZESIEŃ – Osijek (Chorwacja)
17 – 18 WRZESIEŃ – Bjerringbro (Dania)
17 - 18 WRZESIEŃ - Hogbo/Sandviken (Szwecja)
18 WRZESIEŃ – Osijek (Chorwacja)
18 WRZESIEŃ - Bačkatopola (Serbia)
18 WRZESIEŃ - Bucuresti (Rumunia)
18 WRZESIEŃ - Zaporizhia (Ukraina)
24 WRZESIEŃ - Odesa (Ukraina)
24 WRZESIEŃ - Požarevac (Serbia)
24 WRZESIEŃ - Sochi (Rosja)
24 WRZESIEŃ - Vladivostok (Rosja)
24 – 25 WRZESIEŃ - Bergamo (Włochy)
24 - 25 WRZESIEŃ - Wrocław (Polska)
24 – 25 WRZESIEŃ – Maastricht (Holandia)
24-25 WRZESIEŃ – Tulin (Austria)
24 – 25 WRZESIEŃ – Eckero (Finlandia)
25 WRZESIEŃ - Vinnytsia (Ukraina)
25 WRZESIEŃ - Leon (Hiszpania)
25 WRZESIEŃ - Novisad (Serbia)
25 WRZESIEŃ - Istanbul (Turcja)
30 WRZESIEŃ - Bansko (Bułgaria)

PAŹDZIERNIK / 2011
1 PAŹDZIERNIK - Bansko (Bułgaria)
1 PAŹDZIERNIK – Komarom (Węgry)
1 PAŹDZIERNIK – Zwolle (Holandia)
1 PAŹDZIERNIK - Bijelo Polje (Montenegro)
1 PAŹDZIERNIK - Koper (Słowenia)
1 – 2 PAŹDZIERNIK – Capena (Włochy)
1 – 2 PAŹDZIERNIK - Avignon (Francja)
2 PAŹDZIERNK - Bansko (Bułgaria)
2 PAŹDZIERNIK – Komarom (Węgry)
2 PAŹDZIERNIK - Koper (Słowenia)
2 PAŹDZIERNIK - Voronezh (Rosja)
2 PAŹDZIERNIK - Izmir (Turcja)
8 PAŹDZIERNIK – Nicosia (Cypr)
8 PAŹDZIERNIK – Chisinau (Mołdawia)
8 PAŹDZIERNIK - Talavera de la Reina (Hiszpania)
8 - 9 PAŹDZIERNIK - Sundsvall/Gardeshov (Szwecja)
8 – 9 PAŹDZIERNIK - Bastia Umbra (Włochy)
8 – 9 PAŹDZIERNIK - Ceske Budejovice (Czechy)
8 - 9 PAŹDZIERNIK Rostock (Niemcy)
8 – 9 PAŹDZIERNIK – Hamar (Norwegia)
8 - 9 PAŹDZIERNIK – Arad (Rumunia)
9 PAŹDZIERNIK – Nicosia (Cypr)
9 PAŹDZIERNIK - Talavera de la Reina (Hiszpania)
9 PAŹDZIERNIK - Chisinau (Mołdawia)
14 - 16 PAŹDZIERNIK Dortmund (Niemcy)
15 PAŹDZIERNIK – Baku (Azerbejdżan)
15 PAŹDZIERNIK - Athens (Grecja)
15 PAŹDZIERNIK - Lausanne (Szwajcaria)
15 - 16 PAŹDZIERNIK - Martorell (Hiszpania)
16 PAŹDZIERNIK - Lausanne (Szwajcaria)
16 PAŹDZIERNIK – Athens (Grecja)
16 PAŹDZIERNIK – Campobasso (Włochy)
16 PAŹDZIERNIK – Baku (Azerbejdżan)
16 PAŹDZIERNIK - Odesa (Ukraina)
22 PAŹDZIERNIK - Kharkiv (Ukraina)
22 PAŹDZIERNIK – Arad (Izrael)
22 PAŹDZIERNIK - Pleven (Bułgaria)
22 PAŹDZIERNIK – Prilep (Macedonia)
22 PAŹDZIERNIK - Poitiers (Francja)
22 PAŹDZIERNIK – Poznań (Polska)
22 - 23 PAŹDZIERNIK Hannover (Niemcy)
23 PAŹDZIERNIK – Poitiers (Francja)
23 PAŹDZIERNIK - Skopje (Macedonia)
23 PAŹDZIERNIK - Velez-Malaga (Hiszpania)
23 PAŹDZIERNIK - Pleven (Bułgaria)
23 PAŹDZIERNIK – Poznań (Polska)
29 PAŹDZIERNIK – Perpignan (Francja)
29 PAŹDZIERNIK - Reggio Calabria (Włochy)
29 – 30 PAŹDZIERNIK – Leuven (Belgia)
29 -30 PAŹDZIERNIK – Riga (Łotwa)
29 – 30 PAŹDZIERNIK - Moscow (Rosja)
29 – 30 PAŹDZIERNIK – Seinajoki (Finlandia)
30 PAŹDZIERNIK – Perpignan (Francja)
30 PAŹDZIERNIK – Messina (Włochy)

LISTOPAD / 2011
4 – 5 – 6 LISTOPAD - Vaxjo (Szwecja)
5 LISTOPAD - Donetsk (Ukraina)
5 LISTOPAD – Herning (Dania)
5 LISTOPAD – Tartu (Estonia)
5 LISTOPAD - Nizhni Novgorod (Rosja)
5 - 6 LISTOPAD Stuttgart (Niemcy)
5 – 6 LISTOPAD – Luxembourg (Luxemburg)
5 – 6 LISTOPAD - Busto Arsizio (Włochy)
5 – 6 LISTOPAD – Bleiswijk (Holandia)
5 – 6 LISTOPAD – Praha (Czechy)
5 – 6 LISTOPAD – Metz (Francja)
6 LISTOPAD – Tartu (Estonia)
6 LISTOPAD – Herning (Dania)
6 LISTOPAD - Murcia (Hiszpania)
6 LISTOPAD - Nizhni Novgorod (Rosja)
6 LISTOPAD - Beograd (Serbia)
12 LISTOPAD - Vrtojba (Słowenia)
12 – 13 LISTOPAD - Saint Etienne (Francja)
13 LISTOPAD - Sempeter (Słowenia)
13 LISTOPAD - Sofia (Bułgaria)
13 LISTOPAD - Braga (Portugalia)
13 LISTOPAD - Foggia (Włochy)
13 LISTOPAD - Bilbao (Hiszpania)
19 LISTOPAD - Nitra (Słowacja)
19 LISTOPAD – Zagreb (Chorwacja)
19 LISTOPAD – Jyvaskyla (Finlandia)
19 LISTOPAD - Genova (Włochy)
19 – 20 LISTOPAD – Reykjavik (Islandia)
19 – 20 LISTOPAD - Ekaterinburg (Rosja)
19 – 20 LISTOPAD - Kielce (Polska)
19 – 20 LISTOPAD – Kortrijk (Belgia)
19 - 20 LISTOPAD - Jerez de la Frontera (Hiszpania)
20 LISTOPAD – Zagreb (Chorwacja)
20 LISTOPAD – Jyvaskyla (Finlandia)
20 LISTOPAD - Nitra (Słowacja)
20 LISTOPAD – Genova (Włochy)
26 LISTOPAD– Mińsk (Białoruś)
26 LISTOPAD – Budapest (Węgry)
26 – 27 LISTOPAD – Cottonera (Malta)
26 – 27 LISTOPAD – Cremona (Włochy)
26 – 27 LISTOPAD - Lillestroem (Norwegia)
26 – 27 LISTOPAD – Amsterdam (Holandia)
27 LISTOPAD - Santarem (Portugalia)
27 LISTOPAD – Mińsk (Białoruś)
27 LISTOPAD – Budapest (Węgry)

GRUDZIEŃ / 2011
3 GRUDZIEŃ – Wels (Austria)
3 GRUDZIEŃ – Helsinki (Finlandia)
3 GRUDZIEŃ - Chisinau (Mołdawia)
3 – 4 GRUDZIEŃ – Rouen (Francja)
3 – 4 GRUDZIEŃ – Verona (Włochy)
4 GRUDZIEŃ - Chisinau (Mołdawia)
4 GRUDZIEŃ – Helsinki (Finlandia)
4 GRUDZIEŃ - Wels (Austria)
4 GRUDZIEŃ - Novosibirsk (Rosja)
4 GRUDZIEŃ - Alicante (Hiszpania)
10 GRUDZIEŃ - St-Petersburg (Rosja)
10 GRUDZIEŃ - Kyiv (Ukraina)
10 GRUDZIEŃ - Celje (Słowenia)
10 – 11 -12 GRUDZIEŃ - Wijchen (Holandia)
10 – 11 GRUDZIEŃ – Erba (Włochy)
10 - 11 GRUDZIEŃ - Stockholm (Szwecja)
11 GRUDZIEŃ - Kyiv (Ukraina)
11 GRUDZIEŃ - Sofia (Bułgaria)
11 GRUDZIEŃ - Kassel (Niemcy)
11 GRUDZIEŃ - St-Petersburg (Rosja)
11 GRUDZIEŃ – Nantes (Francja)
17 GRUDZIEŃ – Vilnius (Austria)
17 – 18 GRUDZIEŃ - Bruxelles (Belgia)
18 GRUDZIEŃ – Vilnius (Austria)
18 GRUDZIEŃ - Valencia (Hiszpania)

Strona Główna | Zwierzęta zamieszkujące poszczególne kontynenty | Podział zwierząt ze względu na występowanie | Podział zwierząt ze względu na ich tryb życia | Podział zwierząt ze względu na ich aktywność | Zwierzęta chronione | Akwarystyka | Psy rasowe | Wykaz ras psów uznanych przez FCI i inny podział | Imiona dla psów | Konie | Koty | Ptaki | Pająki | Gady i Płazy | Małpy | Hodowle psów | Salony urody dla zwierząt | Sklepy zoologiczne | Hotele dla zwierząt | Schroniska dla bezdomnych zwierząt | Fundacje / Towarzystwa / Stowarzyszenia | Przychodnie weterynaryjne / Lecznice | Szpitale weterynaryjne | Pogotowia dla bezdomnych zwierząt | Ogrody zoologiczne | Wystawy i targi zoologiczne | Kalendarz zawodów sportowych PZSPZ | Giełda zwierząt | Warto wiedzieć | Ważne daty | Kontakt | Strony warte polecenia | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego